Diziler Portalı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diziler Portalı

Türkiye'nin Tüm Dizileri Burada..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

necati şaşmaz(polat alemdağ)

4 posters
YazarMesaj
yağmur damlası
Moderatör
Moderatör
yağmur damlası

necati şaşmaz(polat alemdağ) Empty
MesajKonu: necati şaşmaz(polat alemdağ)   necati şaşmaz(polat alemdağ) Icon_minitimeCuma Nis. 04, 2008 6:23 pm

necati şaşmaz(polat alemdağ) 472eea4983f1d14656b087bkk0

Necati Şaşmaz (d. Sivrice, Elazığ, 15 Aralık 1971) Türk sinema ve dizi oyuncusu.

Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Irak,Kurtlar Vadisi Pusu 'daki Polat Alemdar rolü ile tanınır. Tam Adı Muhammed Necati Şaşmaz'dır.

Abdulkadir Şaşmaz'ın oğludur. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini Kanada'da tamamladı. ABD'de 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerika'da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekinceleri ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekten vazgeçti.

Hayatına Türkiye'de devam etme kararı alan Necati Şaşmaz, Ankara'da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden İstanbul'da Osman Sınav'la bir iş görüşmesine oturdu. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti. Osman Sınav'ın "Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum" sözlerine, düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.

Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan Necati Şaşmaz, özel hayatının kalmadığını, "Beni sadece Ankara'da ismimle çağırıyorlar, İstanbul'da herkes Polat diyor" sözleri ile dile getirdi.

Amerika'da kaldığı dönemde yeşil kart sahibi olan Şaşmaz, bedelli askerlikten yararlanarak, askerliğini 28 gün yaptı. Raci Şaşmaz (Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi) ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır.
nonda
Moderatör
Moderatör
nonda

MesajKonu: Geri: necati şaşmaz(polat alemdağ)   necati şaşmaz(polat alemdağ) Icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 4:51 pm

adaşım Very Happy ...
yağmur damlası
Moderatör
Moderatör
yağmur damlası

MesajKonu: Geri: necati şaşmaz(polat alemdağ)   necati şaşmaz(polat alemdağ) Icon_minitimePaz Nis. 06, 2008 4:53 pm

Wink evet adaşın...
Can Ahmet AYDIN
Admin
Admin
Can Ahmet AYDIN

MesajKonu: Geri: necati şaşmaz(polat alemdağ)   necati şaşmaz(polat alemdağ) Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 11:50 pm

Dünkü ßöLümün FinaL Sahnesinde Komediydi.. Very Happy Nazım'ım, İskender'im.. Very Happy
http://www.galatasaray.forumm.biz
şevket_sena

şevket_sena

MesajKonu: Geri: necati şaşmaz(polat alemdağ)   necati şaşmaz(polat alemdağ) Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 11:55 pm

bu adamın memleketini biliyorum çünkü orda akrabalarım var her yaz gidiyorum Elazığ'a.hatta bizimkilerden ailesini bilenler vardı.sivrice'yide gördüm küçücük bir yer

necati şaşmaz(polat alemdağ)
1 sayfadaki 1 sayfası